Tungsten Macunu

Tungsten Macun Resim

Tungsten macununun yoğunluğu 10 g / cm3'tür. Tungsten Macunun sertleşmemesi ve herhangi bir şekle kalıplanması kolaydır, böylece istediğiniz herhangi bir tasarıma sahip olabilirsiniz ve sonradan kolay kurur birkaç hafta hava ve güneş ışığına maruz kalıyor.

Tungsten macunu, yüksek yoğunluklu ağırlıklandırma için harikadır ve ince ayar ve son dakika ince ayarlarında çok pratiktir ve çeşitli renkler sağlanır.

Tungsten macun, Pinewood Derby, Awana ve Royal Ranger otomobiline ağırlık tartmak için kullanılabilir ve yumuşak fiziksel özellikleri olduğu için araç üzerine yerleştirilen yer ve miktar üzerinde hassas kontrol yapabilir.

Ardından, tungsten macun aynı zamanda balık avcısı olarak da kullanılır. Geliştirilmiş tungsten lavabo macunu perilerinizi hızlı bir şekilde aşağı çekmek için kurşundan daha hızlı batar. Sabit bir ağırlığın olduğu atışların aksine, tungsten macun ile, ne kadar dengeli istediğinizi seçebilir ve her bir su derinliği ve hacmi için herhangi bir boyutta şekil verebilirsiniz.

Tungsten Macun Avantajları
Birisi "katı veya saf Tungsten" diyor, gerçekten olduğu anlamına gelmiyor. Tungsten kendi başına dengesiz bir malzemedir ve bir polimer bağlayıcı ile karıştırıldığında tungsten macunu ortaya çıktığında, bir bağlayıcı nikel, bakır, demir veya bunların bir kombinasyonuna sahip olabilir.
Tungsten kurşundan 1,7 kat daha ağır, en yüksek yoğunluğa sahip bir metaldir, sadece altın, platin ve diğer birkaç nadir metal benzer yoğunluğa sahiptir. Tungsten ayrıca toksik değildir ve çevre dostudur, bu nedenle çocuklar ve yetişkinlerin kullanımı ve birlikte çalışması güvenlidir. Tungsten macununun bir oyuncak veya yiyecek olmadığını unutmayın, ağzınızdan uzak tutun ve kullandıktan sonra ellerinizi yıkayın.